Salon optyczny Sfera Oczu został mianowany Expertem Zeiss! | Sfera Oczu

Salon optyczny Sfera Oczu został mianowany Expertem Zeiss!

Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że w ostatnim czasie nasz salon optyczny Sfera Oczu dołączył do prestiżowego grona Ekspertów Zeiss. To podkreślenie naszego wieloletniego doświadczenia i dostarczania klientom usług na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Sfera Oczu to pierwszy na Lubelszczyźnie i dopiero 5. w Polsce salon optyczny, który znalazł się w gronie Ekspertów Zeiss. Dzięki temu nasze usługi możemy świadczyć w oparciu o produkty i sprzęt renomowanej marki ZEISS, co wpływa na doskonałą obsługę naszych klientów. 

Zeiss Vision Expert – co to oznacza w praktyce?

Jako Zeiss Vision Expert jesteśmy renomowanym partnerem w zakresie profilaktyki, diagnostyki i korekcji wad wzroku u naszych klientów. Nasz doświadczony zespół ekspertów przeprowadzi profesjonalne badanie wzroku, a następnie doradzi Państwu w wyborze odpowiednich soczewek i opraw, które zapewnią komfort widzenia oraz korzystnie wpłyną na estetykę twarzy. Innowacyjnym podejściem w badaniu jest wzięcie pod uwagę nie tylko samej wady wzroku, ale także stylu życia klienta, typu jego urody, a także osobistych preferencji. Dzięki temu nasza usługa jest w pełni zindywidualizowana. Zależy nam na satysfakcji klientów oraz ich bezpieczeństwie.

Będąc Ekspertem Zeiss, korzystamy w wykonaniu pomiarów optycznych z zaawansowanego technologicznie urządzenia i.Terminal. Odpowiada ono za generowanie bocznego i przedniego obrazu użytkownika, dzięki czemu specjalista uzyskuje wszystkie niezbędne parametry do wykonania okularów korekcyjnych. Należy do nich m.in. rozstaw źrenic. Dzięki temu oprawki do okularów oraz rozstaw soczewek okularowych będą jeszcze lepiej dobrane. A w trakcie badania wzroku nasi eksperci korzystają także z innowacyjnego rozwiązania i.Profiler, który zwiększa precyzję badania. Produkty marki ZEISS to najwyższa rynkowa jakość. Dzięki nim możliwe jest dostarczenie profesjonalnych i skutecznych usług optycznych z dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo każdego klienta.

Doskonalimy się dla Państwa

Optyka to dziedzina, w której jedną z głównych ról odgrywa nowoczesna technologia. To ona w połączeniu z doświadczeniem i wiedzą ekspercką pozwala na wybranie odpowiedniej jakości soczewek i okularów, które pozwolą pacjentom na normalne funkcjonowanie. Dobrze przeprowadzona diagnoza oraz wybranie wysokiej jakości soczewek potrafią odmienić życie wielu klientów. W naszej pracy stawiamy nie tylko na doświadczenie, ale także na stałe pogłębianie wiedzy w zakresie nowinek technologicznych i metod badań w optyce oczu. Dzięki temu możemy dostarczyć Państwu najwyższej jakości usługi optyczne.

W ostatnich latach rozwój technologiczny nabrał większej dynamiki, dlatego nasi specjaliści muszą być z nim na bieżąco. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach i warsztatach, które podnoszą zakres naszych kompetencji oraz wiedzę w obszarze użytkowania innowacyjnych urządzeń w profilaktyce, diagnostyce oraz korygowaniu wad wzroku. Efektem tego jest m.in. dołączenie do prestiżowego grona Zeiss Vision Expert, czyli firm korzystających z najnowszych rozwiązań technologicznych tego niemieckiego producenta. To najwyższa rynkowa jakość, dlatego jesteśmy dumni z otrzymania możliwości zostania jednym z ekspertów Zeiss. Doskonalimy się po to, by zapewnić Państwu jeszcze lepszą obsługę i wsparcie.

Wyjątkowy salon optyczny w Lublinie

Sfera Oczu to wysokiej jakości salon optyczny w Lublinie. Tytuł Eksperta Zeiss podkreśla tylko nasze wieloletnie starania w zakresie realizacji wysokiej jakości usług. Salon Sfera Oczu tworzą cenieni i doświadczeni eksperci, którzy są dobrze przygotowani do pełnienia fachowej opieki nawet nad najbardziej wymagającymi klientami i złożonymi przypadkami medycznymi. Zdecydowanie nie boimy się wyzwań, dlatego zdobywamy wiedzę w zakresie technologii, weryfikujemy ją, a następnie wprowadzamy do naszego salonu. Taką samą ścieżkę przeszły produkty marki Zeiss.

Zanim zdecydowaliśmy się na ich wdrożenie, odbyliśmy szereg szkoleń, aby się do tego dobrze przygotować. Nasze usługi cechuje profesjonalizm i nie mogliśmy pozwolić sobie na żadne niedociągnięcia. Efekty tego zobaczą Państwo już na najbliższej wizycie w Sferze Oczu. Zadbamy o Państwa samopoczucie i zdrowie, a także w indywidualny sposób dobierzemy skrojone na miarę Państwa potrzeb soczewki i oprawki. Pomoże nam w tym technologia Zeiss, w której obsłudze staliśmy się prawdziwymi Ekspertami. Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług salonu optycznego Sfera Oczu w Lublinie. 

Zapraszamy do kontaktu z salonem optycznym Sfera Oczu!

Logo Sfera Oczu