Salon Optyczny Łęczna

Badanie wzroku i dobór okularów

Profesjonalny salon optyczny w Łęcznej zaprasza na kompleksowe badania wzroku oraz dobór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych! Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta: od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu z pacjentem, przez dokładne i wnikliwe badanie wzroku po dobór odpowiednich soczewek okularowych i opraw. Wybierając salon optyczny SferaOczu.pl w Łęcznej zobaczysz świat bez wad!

Odwiedź nasz salon!

Współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami, a w naszej ofercie przedstawione są zarówno światowe, jak i polskie marki, wyróżniające się wysoką jakością wykonania i oryginalnym designem. Jako partner prestiżowej marki optycznej ZEISS oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny i szeroki wachlarz rozwiązań w zakresie soczewek okularowych. A nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą w wyborze okularów, które nie tylko pomogą wesprzeć pracę oczu, lecz także będą stylowym dodatkiem do wizerunku i potrzeb codziennego użytku. Jak nikt inny wiemy, że Twoje oczy zasługują na wyjątkowe traktowanie!

Zbadaj wzrok
Salon Leczna

Salon optyczny SferaOczu.pl w Łęcznej

ul. Marszałka Piłsudskiego 39 (Higasa Park)

+48 790 344 900

81 443 04 04

Profesjonalna kadra

Nasz personel to doświadczeni specjaliści z zakresu optyki, którzy ciągle rozbudowują swoją wiedzę na licznych szkoleniach i kongresach tak, aby zapewnić klientom jak najlepszą jakość obsługi przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy wiedzą jak dobrać odpowiednie okulary.

Światowe trendy

W naszym salonie optycznym nie boimy się wyzwań, dzięki czemu stale śledzimy najnowsze trendy w branży optycznej. Jesteśmy otwarci na wszystkie nowości technologiczne, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Przyjazny salon

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Możesz czuć się u nas jak w domu i gwarantujemy, że możesz liczyć na miłą i kompleksową obsługę. Nasz asortyment kompletujemy w ramach najnowszych trendów i nowinek modowych.

Wyjątkowy salon optyczny Sfera Oczu w Łęcznej

Dbamy o to, aby każdy mógł się poczuć w naszej przestrzeni komfortowo, dlatego atmosfera jest dla nas niezmiernie ważna. SferaOczu Łęczna to nowoczesny salon optyczny, jasne i funkcjonalne wnętrze którego oraz przyjazne nastawienie pracowników sprawi, że zechcesz wracać tu jak najczęściej!

Umów się na badanie
Zeiss iProfiler

Salon optyczny SferaOczu.Pl

Lublin, ul. Lipowa 4a

Zapraszamy do rezerwacji telefonicznej wizyty w salonie

Zadzwoń: 81 759 29 29 lub 730 037 474

Lub napisz email na: biuro@sferaoczu.pl

Twoje oczy zasługują na wyjątkowe traktowanie